Nechajte sa počuť

Hudobné nástroje

Alt saxofón Roy Benson 700.601 AS-202

Alt saxofón Roy Benson 700.601 AS-202

Akčná ponuka
Es - Alt saxofón, mosadzné telo, povrchová úprava lak, horné Fis, pevné oceľové pružiny, mäkké púzdro. ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.  

Vaša cena: 630,00 €

Tenor saxofón Roy Benson 700.662 TS-202

Tenor saxofón Roy Benson 700.662 TS-202

Bb - Tenor saxofón, mosadzné telo, lakovaná povrchová úprava. ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.

Vaša cena: 770,00 €

Soprán Roy Benson 700.690 SS-101

Soprán Roy Benson 700.690 SS-101

Bb - soprán saxofón Roy Benson. ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.

Vaša cena: 585,00 €

Husle VN - 3/4

Husle VN - 3/4

3/4 husle. Vrchná doska masív smrek, spodná doska, luby, krk a kobylka masív javor, hmatník, strunník a ladiace kolíčky ebonizované tvrdé drevo. Husle sú vrátane tvrdého púzdra, sláčiku  a kolofónie.  

Vaša cena: 80,00 €

Fúkacia harmonika Stagg F ladenie

Fúkacia harmonika Stagg F ladenie

Akčná ponuka
Jednoduchá bluessová fúkacia harmonika ladená v F, diatonická, 10 otvorov = 20 tónov. Hlasy medené 0,9mm.

Vaša cena: 6,00 €

Tremolo diatonická fúkacia harmonika C dur

Tremolo diatonická fúkacia harmonika C dur

Akčná ponuka
Tremolo diatonická fúkacia harmonika, ladenie C, 24 otvorov = 48 tónov.

Vaša cena: 8,00 €

Es alt saxofón set Roy Benson

Es alt saxofón set  Roy Benson

Akčná ponuka
Es alt saxofón set. Súprava obsahuje Es alt saxofón Roy Benson AS-202, pevné púzdro k saxofónu, stojan na noty a stojan na saxofón. Saxofón má mosadzný korpus, mosadzné klapky, vysoká Fis klapka, tvrdé oceľové pružiny, H/B kolíska, povrchová úprava prírodný lak, ľahké pevné púzdro pravouklého tvaru s garnitúrou na popruh. Nadštandardná kvalita za rozumnú cenu.   ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.    

Vaša cena: 635,00 € 560,00 €

Es alt saxofón zákazkovej produkcie

Es alt saxofón zákazkovej produkcie

Akčná ponuka
Es - alt saxofón vlastnej produkcie vyrobený na objednávku podľa vzoru najprestížnejšieho výrobcu saxofónov.  H - Bb húpačka, horné fis, pevné oceľové pružiny, pevný materiál korpusu aj mechaniky, ľahký okamžitý ozev vo všetkých polohách, kovové rezonátory, pevné luxusné ABS púzdro s tvrdou odolnou  výstuhou, popruh cez rameno, alebo na chrbát. Saxofón má plný čistý zamatový tón, limitovaná edícia bez gravírovania.  Záruka 3 roky!  

Vaša cena: 1 190,00 €

Stojan na saxofón alt/tenor

Stojan na saxofón alt/tenor

Univerzálny nastaviteľný skladací stojan pre saxofón alt/tenor, pre vždy bezpečné a stabilné uloženie vášho nástroja, materiál oceľ, gumové protišmykové opierky predpríprava na bočné upevnenie prídavného stojanu pre klarinet, alebo soprán.

Vaša cena: 19,00 €

Detská sada perkusií CPK-02

Detská sada perkusií CPK-02

Detská perkusná sada. Obsahuje: 1x rolničky na drevenej paličke, 1x 4" drevená mini tamburína s 1 radom plieškov, 1 x triangel s paličkou, 1x drevené dvojité mini guiro s paličkou, 2x mini zvonkohru na plastovom ráme, 1 x zvonky na drevenom ráme, 1x pár drevených castanet, 1x pár činelkov, 1x  pár plastových mini maracas, 1x pár plastových vajíčkových shakerov. V plastovej krabici, hmotnosť 1,3 kg.  

Vaša cena: 45,00 €

Vyhľadávanie

Kontakt

saxofonservis.sk - Hudba a zvuk - oprava a servis saxofónov, klarinetov, ale aj iných klasických hudobných nástrojov, predaj nových a používaných hudobných nástrojov saxofonservis.sk
Kozárovce 500
Kozárovce
93522
0903374663
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.