Nechajte sa počuť

Hudobné nástroje

Alt saxofón Amati AAS 83P-OT

Alt saxofón Amati AAS 83P-OT

AMATI Es alt saxofón / BRAVOUR /, majstrovský, celopakfongové prevedenie, rozsah B-Fis, priemer ozvučníka 135mm, F zdvihák, spoj Cis / HB, spoj H / B-Cis, nastavovacia celokovová palcová opierka, chrániče opatrené nastavovacími skrutkami, oválne hmatníky vybavené perleťou, nastavovacia spodná aj horná mechanika, dvojité špičky na korpusových platniach, plynulý prechod D / Es / F hmatník, celoplošná ručná rytina, lak, puzdro.

Vaša cena: 1 600,00 €

Es -alt saxofón Roy Benson pre deti AS-201

Es -alt saxofón Roy Benson pre deti AS-201

Es alt saxofón z produkcie Roy Benson navrhnutý špesiálne pre deti, cielene uprevený tvar esa a klapiek pre možnosť dosahovania kratších prstov a nižšiemu telesnému vzrastu. orpus a mechanika nástroja sú mosadzné, povrch opatrený prírodným lakom. K saxofónu je ľahké pravouhlé púzdro s garnitúrou na upevnenie popruhu na chrbát. ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.

Vaša cena: 633,00 €

Alt saxofón Roy Benson AS-202K antracit

Alt saxofón Roy Benson AS-202K antracit

Es alt saxofón AS-202K, povrchová úprava antracit lak. Študentský model alt saxofónu s horným Fis, pevný mosadzný korpus, mechanika mosadz lakovaná, pevné oceľové pružiny. K nástroju je ľahké, pevné púzdro.  ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.

Vaša cena: 635,00 €

Alt Saxofón Roy Benson AS-202A Antiq

Alt Saxofón Roy Benson AS-202A Antiq

Akčná ponuka
Es alt saxofón Roy Benson model AS-202A povrchová úprava Antiq lak, silné oceľové pružiny, klapka horného Fis, ľahké, ale pevné púzdro pravouhlého tvaru s garnitúrou pre možnosť nosenia na chrbte. ROY BENSON dychové hudobné nástroje, sú po viac ako 15 rokoch pojmom pre inovatívne nástroje a dobrú cenovú kategóriu. Dohromady spolu s profesionálnymi hudobníkmi a skvelými hudebnými nástrojármi vsádzajú ROY BENSON Team na kreatívne nápady a dôrazy, ktoré hráčom umožňujú ich predstavy a uskutočnenie týchto predstáv.

Vaša cena: 855,00 €

Vyhľadávanie

Kontakt

saxofonservis.sk - Hudba a zvuk - oprava a servis saxofónov, klarinetov, ale aj iných klasických hudobných nástrojov, predaj nových a používaných hudobných nástrojov saxofonservis.sk
Kozárovce 500
Kozárovce
93522
0903374663
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.